top of page

 Lūžis

Kalba  anglų k.

Trukmė  32 min.

Tema sutikimas seksui

 

Įgarsinta lietuviškai

Sameeras ir Anwena susipažino būdami pirmakursiais universitete. Ji jam patiko ir jie pradėjo susitikinėti. Po vieno studentų draugijos vakarėlio Sameeras pasikvietė Aweną namo, jie praleido naktį taip kaip jis tikėjosi, tačiau tai nebuvo tai ko norėjo ji. Po trejų metų Awena nusprendė pasikalbėti su Sameeru apie tai, kas įvyko tą naktį.

Autorės Stephanie Lepp, Julia DeWitt.
Prodiuseriai Steven Jackson ir Phil Dmochowski 

Tinklalaidė Love+Radio

Vertimas Emilija Ferdmanaitė
Įgarsino Elžbieta Latėnaitė ir Adomas Zubė

Garso dizainas Martynas Gailius
Animacija Emilija Juzeliūnaitė

Stephanie Lepp, Julia DeWitt

Stephanie Lepp portretas.jpg

Stephanie Lepp yra menininkė ir prodiuserė, savo darbais kviečianti žiūrovus ir klausytojus atgręžti veidrodį į save ir augti išvydus jo atspindį. Jos paskutinis darbas „Deep Reckonings“ -  tai video darbų serija, sukurta naudojant deepfake technologiją, tačiau ja siekiama ne apgauti, o  atvaizduoti moraliai drąsias viešosios erdvės figūrų versijas. Stephanie yra „Mozilla Fellowship“ programos narė, kurioje interneto aktyvistai analizuoja ir kuria saugesnę, sveikesnę ir etiškesnę interneto erdvę. Menininkė dukart buvo apdovanota “Webby” apdovanojimu, suteikiamu interneto meistrams.  Greta nepriklausomos veiklos Stephanie yra ir vykdančioji prodiuserė Humaniškų technologijų centre.

Julia DeWitt portretas.jpg

Julia DeWitt yra radijo prodiuserė iš Niujorko. Jos darbai pasirodė tokiose laidose kaip „Šis amerikietiškas gyvenimas“ (angl. k. This American Life), „Planetos pinigai“ (angl. k. Planet Money), „Greitas nuosprendis“ (angl. k. Snap Judgement) iš WNYC, „99% nematoma“ (angl. k. 99% Invisible), „Love+Radio“ ir kitur. Ji kuria dokumentinius pasakojimus ir myli asmeniškus interviu. Tiesą sakant, ji juos myli taip stipriai, kad nusprendė palikti radiją ir tapti klinikine socialine darbuotoja ir terapeute. 

NEBEGĖDA

oficialus kūrinio LŪŽIS rėmėjas

BANGUOJA__logo j-12.png
bottom of page