top of page

Lietaus šauklės

Kalba flamandų k.

Trukmė 7 min.

Tema  žmogus ir gamta

Subtitruota lietuviškai

„Lietaus šauklės“ – tai antroji šešių dalių ciklo „Pasakėčių miestas“ dalis. Šio projekto centre – bioįvairovė ir šiandieninis žmogaus ir gyvūno santykis. Keltų ir kitų animalistinių tikėjimų tradicijose susitikimas su gyvūnu visuomet yra prasmingas. Kiekviename epizode gyvūno ir žmogaus susitikimo metu gyvūnas turi savo balsą ir taria paskutinį žodį. Šiame epizode – tai pagyvenusi pora ir varlės, gyvenančios jų tvenkinyje.

Interviu, scenarijus ir balsas Eva De Groote

Garso dizainas ir muzika Ruben Nachtergaele

Vertimas Birutė Avižinienė

Subtitrai Adomas Zubė
Animacija Emilija Juzeliūnaitė

Apdovanojimai „Lietaus šauklės“ 2021 m. Airijoje tarptautiniame garso menų festivalyje „HearSay“ laimėjo„ FearLess“ audio prizą.

Ruben Nachtergaele, Eva De Groote

eva.jpg

Ruben Nachtergaele po architektūros studijų pasinėrė į garso meną ir muziką. Kaip elektro-akustinės muzikos kūrėjas ir atlikėjas jis bendradarbiavo su tokiais gyvų menų atlikėjais kaip C.R.E.W., Stevie Wishart, Ultima Thule bei „Tuning People“. Jo paskutinis solo kūrinys yra audio ritualas „Dulkės į dulkes“.
 

Eva De Groote yra rašytoja ir audio kūrėja. Kartu su Ruben Nachtergaele jie sukūrė Audio daryklą Selkis*, kuriame kuria tinklalaides ir audio potyrius. Kūrinyje „Ausis-durys“ (Eardoor) įsiklausoma į vienos gatvės kaimynus, kurie, pasirodo, turi daugiau bendra nei buvo galima tikėtis. O kūrinyje „Pasakėčia“ (Fable) atskleidžiami neįtikėtini susitikimai tarp žmonių ir gyvūnų.

BANGUOJA__logo j-12.png
bottom of page