top of page

Tinklalaidžių kūrimas: pasinerkime į chaosą

Pranešimą skaito

Nick van der Kolk

Moderuoja

Agnė Pakšytė

Anglų k.

15:00 -16:00 val. 

Tinklalaidžių pasaulis prisipildė. Tarp daugybės konkuruojančių stilių ir formatų, unikalus skambesys kelia projektų vertę, tiek artistiškai, tiek finansiškai.

 

Atrasti savo balsą - lengviau pasakyti, nei padaryti, tam reikia noro rizikuoti. Tačiau kaip realistiškai apskaičiuoti riziką? Šioje sesijoje tinklalaidės „Love + Radio“ kūrėjas Nick van der Kolk dalinsis rizikos metodais, būdais išlaikyti žaismingumą, eksperimentuojant atrasti naujas formas ir judėti link naujų idėjų.

Nick van der Kolk

NvdK Portrait - Credit Penumbra Gallery _juodai balta nuotrauka.jpg

Audio prodiuseris, garso inžinierius ir tinklalaidės „Love+Radio” kūrėjas. Tai – ilgiausiai kuriama naratyvinės dokumentikos tinklalaidė pasaulyje ir pirmoji tinklalaidė, laimėjusi aukso apdovanojimą Third Coast International audio festivalyje. Jo darbai pasirodė tokiose radijo laidose ir tinklalaidėse, kaip  „This American Life“,  „Radiolab“, „The New York Times“, „Snap Judgment“,  „Marketplace“ ir kitur. 2012 m. jam buvo suteikta prestižinė JAV Menininkų (angl. k. United States Artists) premija, jis taip pat yra audio meno ir kairiosios pakraipos radijo festivalio Megapolis bendraįkūrėjas. Jis gyvena Sligo mieste Airijoje.

BANGUOJA__logo j-12.png
bottom of page