top of page

Svečiai

Emelie Rosén

Sayre Quevedo

Martyna Šulskutė

Moderuoja

Agnė Pakšytė

 

Anglų k.

18:00 - 19:00 val. 

Kviečiame susitikti su kūrėjais kurie nebijo kalbėti nepatogiomis temomis. Jie suteikia klausytojas galimybę iš arčiau susipažinti su herojais, kurių istorijos ne visada sulaukia pelnyto visuomenės dėmesio. Pokalbio metu aptarsime kaip kurti ryšį su pašnekovais? Kaip dirbti su pažeidžiamoms grupėms? Kaip išlikti nešališkiems ir apsaugoti save nuo per didelio emocinio įsitraukimo? Kur nubrėžti ribas pasakojant savo asmeninę istoriją? Svečiuose Švedijos transliacijos kompanijos žurnalistė Emelie Rosén, menininkas ir žurnalistas Sayre Quevedo, tinklalaidės NARA garso pasakojimų prodiuserė ir redaktorė Martyna Šulskutė.

Emelie Rosén

Emelie Rosén portretas.jpg

Ne vieną apdovanojimą pelniusi tiriamosios radijo žurnalistikos reporterė dirbanti Švedijos transliacijos kompanijoje (angl. k. Swedish Broadcasting Corporation).  Savo istorijose ji suteikia balsą mažiau visuomenės dėmesio sulaukiančioms socialinėms grupėms, pavyzdžiui, vaikams ir paaugliams. Dokumentikos serija „Geimeris“ (angl. k. Gamer) - ne išimtis. Emelie yra 28 m. amžiaus ir dirba Švedijos transliacijos kompanijoje (angl. k. Swedish Broadcasting Corporation) nuo 2015 m.

Martyna Šulskutė

Martyna Šulskutės nuotrauka iš profilio, kūribiniame procese, rašant scenarijų_juodai balt

Dokumentinių garso pasakojimų prodiuserė ir redaktorė, taip pat fotografė. Ji yra baigusi socialinės antropologijos magistrantūros studijas Vytauto Didžiojo universitete. Studijų metu įgijo Pietų Ilinojaus universiteto tarpkultūrinio supratimo (Intercultural Understanding) kvalifikaciją, mainų programoje socialinius mokslus mokėsi Lundo universitete Švedijoje.

Sayre Quevedo

Sayre portretas_ juodai balta nuotrauka.jpg

Menininkas ir žurnalistas. Dirbdamas su skirtingomis medijomis jis pasakoja istorijas apie intymumą, identitetą ir žmonių santykius. 2008 m.,būdamas penkiolikos metų amžiaus, Quevedo pradėjo reporterio darbą Youth Radio Ouklende, Kalifornijoje. 2018 m. jo kūrinys „Laukimas“ (isp. k. Espera) laimėjo Third Coast/RHDF režisierių pasirinkimo apdovanojimą, o jo kūrinys “The Quevedos' buvo nominuotas Geriausios audio dokumentikos kategorijoje Tarptautinėje Dokumentikos Asociacijoje (IDA). 2019 m. jo kūrinys „Sugrįžimas“ (angl. k. The Return) laimėjo Third Coast/RHDF Auksinį Apdovanojimą geriausios dokumentikos kategorijoje. Dvejus metus iš eilės Tarptautinės dokumentikos asociajoje (IDA) jis buvo nominuotas Geriausiam audio dokumentikos apdovanojimui 2019 m. rudenį Quevedo buvo reziduojantis tinklalaidininkas San Francisko Modernaus Meno Muziejuje. Jis buvo The New York Times dienraščio skilties “The Daily” ir NPR’s Latino USA asocijuotu prodiuseriu. Šiuo metu jis dirba VICE News prodiuseriu.

BANGUOJA__logo j-12.png
bottom of page