top of page

SUSITIKIMAS SU KŪRĖJAIS:

nuo idėjos iki tinklalaidės

Data

Rugpjūčio 25 d.

19:00 - 20:00 val. 

Dalyviai

Rugilė Matusevičiūtė Indrė Kiršaitė
Aivaras Žukauskas
Povilas Juodzevičius

Vieta

Gyva diskusija,

Opera Social House,

J. Lelevelio g. 4

Moderuoja

Adomas Zubė

Kalba

Lietuviškai

Trys žinomos tinklalaidės - „Proto pemza“, NARA ir „Išpakuota“ - skirtingais būdais buria skirtingas bendruomenes. Kaip tinklalaidė gali būti bendruomeninės auginimo, aktyvavimo ir puoselėjimo priemonė? Ar pasaulyje, persotintame turinio, prasminga siekti populiarumo? Kaip kurti simbiotišką, o ne išnaudotojišką santykį su savo klausytojais, kurių kiekvieno epizodo pabaigoje prašai paramos? Kaip išlaikyti tinklalaidę gyvą bent kelis metus ir gal net leisti jai išlaikyti tave?

Rugilė Matusevičiūtė

Rugilė Matusevičiūtė yra tinklalaidės apie tvarų gyvenimo būdą ir ekologiją „Išpakuota“ bendraįkūrėja. Ji taip pat dirba kaip klimato komunikacijos specialistė, tvarumo projektų koordinatorė, yra iniciatyvos „Tvari Lietuva“ vadovė, Žaliosios politikos institute organizuoja aplinkosaugines iniciatyvas, veda paskaitas ir užsiėmimus privačioms įmonėms ir mokykloms, konsultuoja verslus tvarumo komunikacijos tema.

Rugilė Matusevičiūtė portrait.jpg
Indrė Kiršaitė portrait.jpg

Indrė Kiršaitė

Indrė Kiršaitė yra „NARA“ redaktorė ir žurnalistė. Su NARA ji pradėjo bendradarbiauti 2017 m., o aktyviai dirbti – 2020 m. NAROJE ji kuria tinklalaides ir tekstus socialinėmis temomis, taip pat užsiima medijų edukacija. Anksčiau Indrė dirbo LRT radijo Naujienų tarnyboje.

Aivaras Žukauskas

Tinklalaidės „Proto Pemza“ bendraįkūrėjas ir vedėjas.

Aivaras Žukauskas portrait.jpg
Povilas Juodzevičius portrairt.jpg

Povilas Juodzevičius

Tinklalaidės „Proto Pemza“ bendraįkūrėjas ir vedėjas.

BANGUOJA__logo j-12.png
bottom of page