top of page

Tada pasirodė paukščiai

Trukmė

Metai

Tema

Kalba

Subitruota

anglų

7 min

2021

ekologija

lietuviškai

Subtitruota lietuviškai

Įgarsinta lietuviškai

„Tada pasirodė paukščiai“ (angl. Then Came the Birds) – trumpametražis garso įrašas, tarptautiniame garso meno festivalyje „Hearsay“ 2021 m. apdovanotas „Create Provoke“ apdovanojimu. Jame skamba Alice Ansara, kuri dalinasi asmenine patirtimi, kai per 2019/2020 m. Australijos krūmynų gaisrus tris kartus evakavosi iš savo namų, balsas. 

Prodiuserė Sarah Mashman

Vertimas Narius Kairys

Subtitrai Adomas Zubė
Animacija Emilija Juzeliūnaitė

Įgarsino Agnė Kaktaitė, Judita Ragauskaitė

Garso dizainas Martynas Gailius

Sarah Mashman

garso įrašų prodiuserė, gyvenanti ir dirbanti niekam nepriklausančioje  Lutruwitos/Tasmanijos žemėje. Jos kūryba apima ilgo metro reportažus ir trumpesnius kūrinius, kuriuose siekiama perteikti svečio išgyvenimus, ji domisi žmogaus teisėmis ir žmogaus sukeltų klimato katastrofų poveikiu žmonėms ir laukinei gamtai.

 

Sarah rengia savaitinę laidą Australijos transliuotojų korporacijai „Stop Everything!“ (liet. Stabdyk viską!), kurioje transliuojami gilias temas gvildenantys interviu. Tai laida apie tai, kaip viskas, kas yra mūsų socialiniuose tinkluose, atspindi ir veikia pasaulį.

 

Sarah buvo laidos „From the Embers“ (liet. „Iš žarijų“) antrojo sezono vedėja ir garso dizainerė. Seriale, išleistame 2022 m. birželį, dalyvauja prodiuserė Alice Ansara, kurią galite išgirsti apdovanojimą pelniusiame kūrinyje „Tada pasirodė paukščiai“.

 

Daugiau informacijos: sarahmashmanpodcasts.com.au

Sarah Mashman recording on Kangaroo Island by Lisa Burns _portrait.jpg
BANGUOJA__logo j-12.png
bottom of page