top of page

 Gondolininkė

Kalba anglų k.

Trukmė   55 min.

Tema LGBTQ + /

Moterų teisės

Subtitruota lietuviškai

Istoriją apie tai, kaip sunku būti savimi, kai visas pasaulis iš paskutiniųjų stengiasi tave paversti tuo, kuo nesi. Tinklalaidė nukelia mus į Veneciją, kur kartu su reporteriais Kristena Clark ir Davidu Conradu susitinkame gondolininką Alexą Hai. Keliaudami vingiuojančiais neatrastos Venecijos kanalais, išgirstame apie tūkstantmetes Venecijos gondolininkų tradicijas ir tai, kaip tarptautinės medijos užkūrė dvidešimtmetį trunkantį karą tarp tradicijos ir tariamos feminizmo ikonos.

Reporteriai David Conrad ir Kristen Clark

Prodiuseriai Annie McEwen ir Molly Webster

Dėkojame Alexis Ungerer, Summer, Alex Hai, Kevin Gotkin, Silvia Del Fabbro, Sandro Mariot, Aldo Rosso ir Marta Vannucci, Hillary Frank, Peter Clowney and Abigail Keel, Tim Howard, Nick Adams, Valentina Powers, Florence Ursino, Ann Marie Somma, Alex Overington, Jeremy Bloom ir Mažosios Italijos gyventojams. 

Tinklalaidė Radiolab
Vertimas Aušra Bagočiūnaitė

Subtitrai Adomas Zubė
Animacija Emilija Juzeliūnaitė

Annie McEwen, Molly Webster

molly_webster.jpg

Molly Webster dirba „Radiolab“ vyresniąja korespondente. Baigusi biologijos mokslus ji užsiėmė moksline žurnalistika ir rašė tokiems žurnalams kaip „Scientific American“ bei „National Geographic Adventure“. Jos gebėjimas suprasti ir pasinerti į sudėtingas temas padėjo „Radiolab” kurti tinklalaides apie tarptautinę surogaciją ar žmogaus gyvybės vertę. Jos rašyti ir audio kūriniai buvo adaptuoti scenai ir atlikti nuo Bruklino Muzikos Akademijos iki TED scenos.

AnnieMcEwen.jpg

Annie McEwen užaugo Dunrobine, Ontarijo provincijoje Kanadoje. Ji mokėsi Sent Džonse, Niufaundlende, ir ten mokytojo Chriso Brookes dėka pamilo garsą ir įrašus. Ji toliau mokėsi radijo meno „Transom Story Workshop“ rezidencijų programoje, o vėliau pradėjo dirbti „Radiolab“.

BANGUOJA__logo j-12.png
bottom of page